Obec Dolní Podluží informuje občany, že ve čtvrtek 21. května 2026 byly zahájeny stavební práce na projektu „Stezka pro chodce a cyklisty podél silnice II/264, Dolní Podluží“.
Předmětem projektu je vybudování společné stezky pro chodce a cyklisty s cílem zvýšit bezpečnost pohybu mezi Dolním Podlužím a Jiřetínem pod Jedlovou. Realizaci stavby zajišťuje společnost SaM silnice a mosty Děčín a.s.
V průběhu realizace může docházet k dočasným dopravním omezením a zvýšenému pohybu stavební techniky v okolí stavby. Žádáme proto občany o zvýšenou opatrnost a respektování přechodného dopravního značení.
Děkujeme všem za trpělivost a ohleduplnost během realizace této významné investiční akce.
NETEČE VÁM VODA?
NEJDE VÁM ELEKTŘINA?
NEJDE VÁM PLYN?
Návštěvnost:
ONLINE:1
DNES:249
TÝDEN:848
CELKEM:1699489