Obec Dolní Podluží
ObecDolní Podluží

Zahájení stavby stezky pro chodce a cyklisty

Zahájení stavby stezky pro chodce a cyklisty

trasa koupaliště - křižovatka na Mýtě, podél silnice II/264

Obec Dolní Podluží informuje občany, že ve čtvrtek 21. května 2026 byly zahájeny stavební práce na projektu „Stezka pro chodce a cyklisty podél silnice II/264, Dolní Podluží“.

Předmětem projektu je vybudování společné stezky pro chodce a cyklisty s cílem zvýšit bezpečnost pohybu mezi Dolním Podlužím a Jiřetínem pod Jedlovou. Realizaci stavby zajišťuje společnost SaM silnice a mosty Děčín a.s.

V průběhu realizace může docházet k dočasným dopravním omezením a zvýšenému pohybu stavební techniky v okolí stavby. Žádáme proto občany o zvýšenou opatrnost a respektování přechodného dopravního značení.

Děkujeme všem za trpělivost a ohleduplnost během realizace této významné investiční akce.

Přílohy

Situace širších vztahů, M 1:8000

Dolni Podluzi_C_1_SIT sirsich vztahu_sig.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 962,32 kB
Datum vložení: 21. 5. 2026 10:00
Datum poslední aktualizace: 21. 5. 2026 10:00
Autor: Správce Webu

Obec

Důležité kontakty

NETEČE VÁM VODA?

NEJDE VÁM ELEKTŘINA?

NEJDE VÁM PLYN?

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE:1
DNES:249
TÝDEN:848
CELKEM:1699489