A picture

 

PROFIL ZADAVATELŮ

D

mojeiD


Ti z vás, kteří navštěvují pravidelně naše internetové stránky, si určitě všimli, že se na nich objevila nová ikonka „mojeID“. Přes tuto službu se nyní můžete snadno a rychle přihlásit jak k novým anketám, tak i k několika tisícům dalších služeb na českém internetu. Nám na úřadě pak mojeID přináší nové možnosti v komunikaci s vámi, občany obce Dolní Podluží. Více informací naleznete zde.

 

czechpoint

 

Obec Dolní Podluží - idatabaze.czMěstské, obecní úřady - idatabaze.cz

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 3
DNES: 356
TÝDEN: 1130
CELKEM: 701712

Anketa

Jak se vám líbí naše stránky?

Celkem hlasů:
235
Hlasování začalo:
1. 3. 2015
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Prohlášení k přerušení dodávky vody

Typ: ostatní
Voda

     Vážení občané,
obec Dolní Podluží, zastoupená starostkou obce Ivou Minárovou, vydává toto oficiální prohlášení.
     Na problémy s dodávkou pitné vody a kvalitou vodovodního řadu jsem firmy SVS, a.s. a SČVK, a.s. upozornila několika dopisy a osobním setkáním zástupců výše jmenovaných firem a vedení obce v roce 2016. Na základě toho se nyní buduje 1 km vodovodního řadu, který patří mezi nejstarší v naší obci. Bohužel, jak je vidět vybudování 1 km nového řadu rozhodně nestačí.
     Slibuji Vám, že budu intenzivně bojovat za to, aby firma SVS, a.s., jako vlastník vodovodního řadu a dodavatel pitné vody, investovala v nejbližší možné době v naší obci do výstavby nového vodovodního řadu a rekonstrukce stávajícího tolik finančních prostředků, aby se podobné výpadky eliminovaly na minimum. O průběhu jednání a komunikaci s firmou SVS Vás budu informovat.


Iva Minárová, starostka Dolního Podluží

 

Vážení občané,

včera 19. 9. 2018 ve 21:29 hodin jsem oznámila firmě SČVK, že je naše obec opět bez pitné vody. Zaměstnanec této firmy se ještě ve večerních hodinách snažil najít příčinu opětovného výpadku v dodávce pitné vody, ale bohužel bez úspěchu. Chci Vás ujistit, že firmě SČVK poskytuji maximální součinnost. Bylo mi přislíbeno, že v brzkých ranních hodinách začne firma SČVK intenzivně pracovat na odstranění další z řady závad na vodovodním řadu a začne zásobovat cisternami všechny občany pitnou vodou. Pokud patříte mezi ty, kterým voda neteče volejte na číslo 840 111 111.
                                                                                                       Iva Minárová, starostka obce


Vytvořeno: 20. 9. 2018
Poslední aktualizace: 20. 9. 2018 07:56
Autor: Správce Webu