A picture

 

PROFIL ZADAVATELŮ

D

mojeiD


Ti z vás, kteří navštěvují pravidelně naše internetové stránky, si určitě všimli, že se na nich objevila nová ikonka „mojeID“. Přes tuto službu se nyní můžete snadno a rychle přihlásit jak k novým anketám, tak i k několika tisícům dalších služeb na českém internetu. Nám na úřadě pak mojeID přináší nové možnosti v komunikaci s vámi, občany obce Dolní Podluží. Více informací naleznete zde.

 

czechpoint

 

Obec Dolní Podluží - idatabaze.czMěstské, obecní úřady - idatabaze.cz

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 5
DNES: 408
TÝDEN: 408
CELKEM: 700990

Anketa

Jak se vám líbí naše stránky?

Celkem hlasů:
235
Hlasování začalo:
1. 3. 2015
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Poděkování občanům

Typ: ostatní | náš tip
Vážení občané Dolního Podluží,
dovolte mi, abych Vám jménem svým i jménem celého zastupitelstva naší obce poděkovala za čtyři roky vzájemné spolupráce.

Vážení občané Dolního Podluží,

            dovolte mi, abych Vám jménem svým i jménem celého zastupitelstva naší obce poděkovala za čtyři roky vzájemné spolupráce. Za Vaši ochotu a kladné ohlasy na naši práci pro obec, ale i za slova kritiky a projevy nespokojenosti, protože není nic horšího než váznoucí komunikace. Věřte, že si vážíme každého názoru a že Vám bedlivě nasloucháme. Celé čtyři roky děláme maximum pro Vaši spokojenost a pevně věříme, že to víte. Těšíme se na další spolupráci s Vámi všemi a přejeme Vám mnoho spokojenosti, radosti a pevné zdraví.

            Jménem celého Zastupitelstva obce Dolní Podluží

 


Vytvořeno: 10. 9. 2018
Poslední aktualizace: 10. 9. 2018 13:49
Autor: Správce Webu