A picture

 

PROFIL ZADAVATELŮ

D

mojeiD


Ti z vás, kteří navštěvují pravidelně naše internetové stránky, si určitě všimli, že se na nich objevila nová ikonka „mojeID“. Přes tuto službu se nyní můžete snadno a rychle přihlásit jak k novým anketám, tak i k několika tisícům dalších služeb na českém internetu. Nám na úřadě pak mojeID přináší nové možnosti v komunikaci s vámi, občany obce Dolní Podluží. Více informací naleznete zde.

 

czechpoint

 

Obec Dolní Podluží - idatabaze.czMěstské, obecní úřady - idatabaze.cz

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 3
DNES: 507
TÝDEN: 4100
CELKEM: 586904

Anketa

Jak se vám líbí naše stránky?

Celkem hlasů:
222
Hlasování začalo:
1. 3. 2015
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Linka bezpečí pro děti i rodiče

Typ: ostatní
Naše obec v letošním roce podpořila a nadále chce podporovat projekt, který má význam pro všechny lidi v naší zemi. Jedná se o linku bezpečí a o linku rodičovskou. Tímto příspěvkem Vás chceme informovat kam a s čím se na tuto linku lze obrátit.

Děti a dospívající se na tuto linku obrací opravdu s čímkoliv. Nedaří-li se jim ve škole, lásce, jsou obětí ať už šikany klasické nebo kyberšikany, problémy doma nebo s přáteli či si chtějí jen s někým popovídat. Tato linka je tu pro ně. Zde je jejich promo video, jak to funguje v praxi.
https://youtu.be/RqmAUHLJYNE

Rodičovská linka funguje velmi obdobně. Rodiče se mohou na linku obracet, když jsou například v těžké rodinné situaci, nevědí si rady se svým dítětem, mají podezření na týrání svých dětí mimo domov a podobné situace, které se jim zdají neřešitelné či neví, jak je mají řešit.

Tato linka je tu opravdu pro všechny. Koukněte se na jejich stránky a určitě si je přidejte ke svým oblíbeným.
http://www.linkabezpeci.cz
Linku lze kontaktovat emailem, telefonem či si s operátorkami chatovat přímo na jejich stránkách.

Pokud se Vám projekt zalíbí, tak si dovolíme Vám doporučit ho také podpořit a to finančně na webových stránkách: https://www.klublinkyvbezpeci.cz/podporte-nas…
pravidelně či jednorázově.


Vytvořeno: 20. 12. 2017
Poslední aktualizace: 20. 12. 2017 10:17
Autor: Správce Webu